Makseviis, kohaletoimetamine

Makseviis

Meie Ilusaim e-poes saate kasukate eest maksta sularahas või arve alusel ülekandega pangakontole.

  1. Kui makseviisiks olete valinud “Sularaha”, siis võtame Teiega ise ühendust peale tellimuse vormistamist ja lepime kokku sobiva koha ja aja.

  2. Valides e-poes makseviisiks “Maksan arvega”, saadame Teie e-posti aadressile tellimuse, kus on olemas kõik makse tegemiseks vajalikud rekvisiidid. Makse selgituseks palume kirjutada tellimuse number.

Ülekandeid on võimalik teha meie arvelduskontodele Swedbankis:

OÜ Ilusaim

Konto nr: EE062200221065302865

Palume enne tellimuse tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

Tellimus loetakse vastuvõetuks, kui vähemalt 50% tellimuse maksumusest on tasutud. Pärast arve tasumist võtame Teie tellimuse töösse. Kui olete tellimuse kinnitanud ja see on töösse võetud, siis ei ole seda enam võimalik muuta.

Tuleb ülejäänud (50%) tasumisele kuuluvast summast tasuda ülekandega pangakontole 7 päeva jooksul arvates hetkest, kui Teid on teavitatud elektronposti teel valmisolekust toodete kohaletoimetamiseks. Teiseks võimaluseks on kohapeal tasuda sularaha- või kaardiga kauba üleandmisel kullerile. Kaup väljastatakse kui kogu arve on tasutud.

Kui tellimusele ei ole raha laekunud 3 päeva jooksul, siis loeme seda sooviks kauba ostust loobuda ning tellimus tühistatakse. Võite meid ka ise informeerida, kui soovite pikemat maksetähtaega või tellimust tühistada. Enne tellimuse tühistamist saadame Teie e-posti aadressile meeldetuletuskirja.

Kui tellite kasuka ning valitud karusnahk on tegelikult laost otsas, võetakse Teiega esimesel võimalusel ühendust. Kokkuleppel kas tühistatakse tellimus või asendatakse sarnasega. Kui tellimus tühistatakse peale raha laekumist valitud karusnaha saadavuse lõppemise tõttu, tagastatakse Teile raha.

 

Kohaletoimetamine

Paki saabumisel võtab kuller Teiega ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise koha ja aja. Saatekulu kannab OÜ Ilusaim.

Teeme omalt poolt kõik, et tellitud pakk võimalikut kiiresti postitada.

Toodete tarneaeg on 30 tööpäeva.