Meist

Karusnahatoodete veebipood Ilusaim.ee loodi 2016. aastal koostöös ühe Venemaa karusnahaettevõttega, kelle tooted paistavad silma originaalsete lõigete, laitmatu maitse ja nüüdisaegse stiili poolest.


Karusnahatoodete veebipood Ilusaim pakub laia valikut naturaalsest mutoonist (erilise töötlemise teel vääristatud lambakarusnahast) kasukaid, mis on kaunistatud hinnaliste karusnahkadega (naarits, polaarrebane, hõberebane, sinirebane, rex küülik, valge pesukaru, mõnel mudelil ka vasikanahk).


Pakume Teile 2016/2017 hooaja uusi, ehtsast karusnahast naisterõivaste kollektsioone:

Naturaalsest karusnahast vestid             erineva pikkusega, igale maitsele

Mutoonist joped                                        pikkus al 50 kuni 85 cm

Poolmantlid/poolkasukad                        pikkus al 90 kuni 100 cm

Pikad mutoonkasukad                              pikkus al 105 kuni 135 cm


Veebipoe Ilusaim eripäraks on see, et pakume erineva suurusega ja individuaalsetele mõõtudele vastavate karusnahatoodete õmblemise teenust.


Pakume Teile karusnahast ülerõivaid, mille kvaliteeti võib 100% usaldada. Tänu ajahambale hästi vastu pidavatele naturaalsetele materjalidele ja läbimõeldud disainiga individuaalõmblusele on veebipoe Ilusaim.ee tooted ideaalseteks ülerõivasteks igale stiilsele naisele.


Meie veebipoest saate osta sobiva toote, ilma et peaksite kulutama ohtralt aega karusnahakaupluste läbikammimisele ja arvukate kasukate selgaproovimisele, eesmärgiga leida just Teile sobiva tegumoe ja suurusega toote.


Tellides enda individuaalsetele mõõtudele vastava mutoonkasuka meie veebipoest, saate omale sooja, mugava ja ilusa talverõiva, andmata seejuures ilu nimel soojapidavuse osas järele, sest mutoonkasukas on need kaks olulist omadust ideaalselt ühendatud.


Karusnahatoodete veebipood Ilusaim.ee pakub üle 130 naturaalsest mutoonist kasukate mudelit! Teie saate valida värvi, pikkust, hinnaliste karusnahkadega kaunistust... Samuti on Teil võimalik teha ettepanekuid valitud tootesse muudatuste tegemiseks vastavalt Teie maitsele.


Meie karusnahatoodete fotokataloogist leiate klassikalised ja nüüdisaegsed pikad, poolpikad ja lühikesed mutoonkasukad, samuti valiku pontšosid, booleroid ja veste.

 

Uuendame karusnahatoodete kollektsiooni pidevalt vastavalt tänapäeva moe trendidele. Võite kindel olla, et meie juurest leiate alati stiilse ja ainukordse mutoonkasuka!


Kõige tähtsamad on meie jaoks kasukate kõrge kvaliteet ja individuaalne lähenemine iga kliendi soovidele.


Soovime, et ostu sooritamine oleks Teie jaoks lihtne ja meeldiv. Kui tekivad küsimused, võtke meiega ühendust telefonil +372 55639606 või saates kirja e-maile info@ilusaim.ee. Hea meelega anname ammendavat infot karusnahatoodete kohta ja asjatundlikke soovitusi kasuka väljavalimisel.OÜ Ilusaim,

Sina ja Sinu Kasukas!