Pretensiooni esitamisõigus, tagastus

Pretensiooni esitamisõigus

Kui kaup on puudustega, mida välisel vaatlusel koheselt ei tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see (nt. kasuka värv/pikkus/suurus), mida tellisite, palume meid sellest koheselt e-posti info@ilusaim.ee teel informeerida.

OÜ Ilusaim ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise või ebaõige hooldamise tõttu.

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul. Kirjutage meile julgelt info@ilusaim.ee, leiame kindlasti lahenduse!

Tagastus

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Kaubal ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi. Kaup pakkige tagastamiseks korrektselt. Kauba rikkumise korral on OÜ Ilusaimil õigus tagastatud tootest keelduda.
Tagastus tuleb OÜ
Ilusaimi
toimetada viivitamata.
Tagasimakse sooritatakse 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, milliselt tellimuse eest tasuti.
Sularaha tasumise korral, võtame Teiega ise ühendust ja lepime kokku raha tagastamise viisist.


Toote tagastamiseks saatke palun enne postitamist teavitus aadressile info@ilusaim.ee ja märkige järgnev info:


  • Tellija nimi

  • Tellimuse number

  • Tagastatav toode

  • Teatate ka tagastamise põhjuse


Kui tagastus jõuab meieni, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile.