Tellimuse vormistamine

Karusnahatoote tellimine veebipoest Ilusaim on väga lihtne. Peate vaid võtma vajalikud mõõdud ja täitma tellimisvormi ning võitegi asuda kasukat ootama! Ostes kasuka meie veebipoest, võite olla kindel, et see vastab teie individuaalsetele vajadustele ja mõõtudele.


Juhised kasuka tellimiseks individuaalsete mõõtude alusel:

 1. Valige veebipoe Ilusaim fotokataloogist tegumood ja mudel.

 2. Valige lahtris “Kasuka/vesti/boolero värv” pakutavate variantide seast meelepäraseim värv oma mutoonkarusnahast tootele.

 3. Olenevalt kasuka mudelist võib lahtris “Viimistlus” pakutavate variantide seast valida sobiva karusnaha krae, kapuutsi, varrukate või hõlmade kaunistamiseks.

 4. Mõnede mudelite puhul saate valida, kas kasukas tuleb kapuutsiga või ilma kapuutsita.

 5. Lahtris “Soovitatav pikkus” võite valida pikkuse, mida me selle konkreetse mudeli puhul soovitame. Kuid saate pakutavate variantide seast valida ka “Muu pikkuse”, andes sellega teada, et Teie poolt eelistatav kasuka pikkus erineb meie soovitatust. Soovitud pikkus tuleb kirjutada lahtrisse “Teie soovid ja teated”. Kui tellite kasuka, mille pikkus on meie soovitatust suurem, siis võib see muuta kasuka hinna pisut kallimaks (umbes 15 eurot iga 5 cm kohta). Sellisel juhul lisame kasuka hinnale täiendava tasu.

 6. Lahtrisse „Mõõdud” kirjutage oma mõõdud: rinna-, talje- ja puusaümbermõõt, kasv, varruka pikkus ja õla laius. Tellimus võetakse vastu mõõtude alusel, mis on võetud professionaalses ateljees ilma kergrõivaste lisadeta. Võite võtta oma mõõdud ka ise, kui olete kindel, et oskate õigesti mõõta. Tallinna elanikele pakume veel üht võimalust: pärast tellimuse vormistamist ja arve täielikku või osalist (50%) tasumist võib meie töötaja sõita Teie juurde ja võtta vajalikud mõõdud ise (teenus on tasuta). Teiste linnade puhul on selline teenus kokkuleppeline.

 7. Lahtris „Millist Euroopa suurust Te ülerõivaste puhul kannate” valige pakutud variantide seast oma ülerõivaste suurus või variant „Muu suurus”, kui Teie suurust valikus ei ole (kirjutage see lahtrisse „Teie kehakuju eripärad”).

 8. Kui Teil on standarditest veidi erinev kehakuju, siis kirjutage lahtrisse „Teie kehakuju eripärad”, millele kasuka õmblemisel tähelepanu pöörata. Näiteks: laiad puusad, mittestandardne selja- või käte pikkus, madalal või kõrgel asetsev keskkoht jmt.

Samasse lahtrisse märkige ka oma ülerõivaste suurus, kui lahtris „Millist Euroopa suurust Te ülerõivaste puhul kannate” Teile sobivat suurust ei olnud (vt punkt 7).

 1. Lahtrisse „Teie soovid ja teated” võite kirja panna kõik üksikasjad, millega soovite, et me kasuka õmblemisel arvestaksime.

Kui valisite lahtris „Soovitatav pikkus” variandi „Muu pikkus”, siis lisage lahtrisse „Teie soovid ja teated” ka soovitav kasuka pikkus.

 1. Mõnede mudelite juurde on lahtris “Lisad” võimalik valida erinevaid aksessuaare: boa, vöö, boolero jne.

 2. Klõpsake ostu sooritamise nupul ja lisage väljavalitud kasukas ostukorvi.

 3. Seejärel avage ostukorv, kontrollige kõikide andmete õigsust ja klõpsake valikul „Ostu vormistamine”.

 1. Valige ostu vormistamise viis. Selleks on kaks võimalust: kas registreerite kasutajaks või jätkate ilma registreerimiseta. Pärast valiku tegemist klõpsake „Jätka”.

 2. Sisestage osas „Makseinfo” oma isikuandmed. Seejärel klõpsake „Jätka”.

 3. Osas „Transpordiviis” saate lisada oma tellimusele kommentaare. Transport Eesti piires on tasuta. Klõpsake “Jätka”.

 4. Osas „Makseviis” võite oma tellimusele lisada kommentaare, märkides enda jaoks sobivaima makseviisi. Võimalikud maksevariandid leiate allpool. Kindlasti tutvuge ka veebipoe Ilusaim üldtingimustega ning nendega nõustumise korral tehke vastavasse kastikesse linnuke.

 5. Osas “Tellimuse kinnitamine” kontrollige veel kord kõikide sisestatud andmete õigsust. Kui kõik on korras, klõpsake valikul “Kinnita tellimus”.

 1. Pärast tellimuse kinnitamist saadame teie e-posti aadressile arve.

 2. Tasuge tellimuse eest (täies ulatuses või osaliselt (50%)). Pärast arve tasumist võtame Teie tellimuse töösse. Kui olete tellimuse kinnitanud ja see on töösse võetud, siis ei ole seda enam võimalik muuta.

 3. Tellimuse täitmise maksimaalne tähtaeg on üks kuu. Kui tellimust ei ole mingil põhjusel võimalik ühe kuu jooksul täita, siis anname sellest Teile teada enne tellimuse töösse võtmist.

 4. Valmis kasuka saadame Teile kulleriga (tasuta kohaletoimetamine).

 • Kui Teile jäi silma mõni konkreetne mudel meie veebipoe Ilusaim fotokataloogist, kuid tahaksite toote väljanägemist oma maitse järgi muuta, siis saatke oma soovid meile e-posti aadressil info@ilusaim.ee. Anname Teile teada, kas soovitud muudatusi on võimalik konkreetse kasukamudeli puhul teha.

 • Kui soovite valida kasuka kaunistamiseks sellist karusnahka, mida meie ilustuste nimekirjas ei ole, siis kirjutage meile e-posti aadressil info@ilusaim.ee ning andke teada, millist karusnahka tahaksite näha oma kasukat kaunistamas. Anname Teile teada, kas soovitud karusnahka on võimalik konkreetse kasukamudeli puhul kasutada.


Kasuka ilustamiseks pakutavad karusnahad on järgmised: naarits, kasuka tooniga ühtiv polaarrebane, hõberebane, mitmevärviline hõberebane, sinirebane, rex küülik ja valge pesukaru.

Veebipood Ilusaim on avatud ööpäev läbi. Küsimuste tekkimise korral pöörduge nõu saamiseks meie poole, saates kirja e-posti aadressile info@ilusaim.ee.


Kasuka kaunistamiseks ja viimistlemiseks sobivad karusnahad

Tavaliselt kasutatakse kasuka kaunistamiseks sellist karusnahka, mis sobib väljavalitud mutoonkasuka põhitooniga kõige paremini, samuti on võimalik kasutada selliseid karusnahku, nagu kataloogi fotol.

Näited:

Mustal kasukalhõberebane.

Heledatel toonidel – polaarrebane, sinirebane või valge pesukaru.

Naaritsakarusnahal on kaheksa eriilmelist tooni sobimaks mutoonkarusnaha erinevate varjunditega: must, valge, hall, naturaalnaarits, ristnaarits, pastellnaarits, safiirsinine, pähkli värviga naarits.


Kui tellimise hetkel ei ole Teie eelistatud karusnaha liik saadaval, siis pakume Teile kasuka viimistlemiseks mitut teist sobivat karusnahka.


Kui Teil tekib küsimusi karusnaha valiku kohta, kirjutage meile e-posti aadressil info@ilusaim.ee.